Fr vänster Lena Boström,  Anne-Grethe Holt, Wolfgang Gerlach, Tomas Nilsson, Helga Kringleh, Jonas Björk, Line Ryan.
Infälld bild Ingemar Ljungdahl och Niklas Svensson

STYRELSEN 2022

Helga Kringleh Jonas Björk Lena Boström 
Ordförande Vice ordförande -   Programansvarig Sekreterare
helga@ffim.se jonas@ffim.se lena@ffim.se
Wolfgang Gerlach Ingemar Ljungdahl Tomas Nilsson
Kassör Mörkrumsansvarig
wolfgang@ffim.se ingemar@ffim.se  tomas@ffim.se
Niklas Svensson Line Ryan Anne-Grethe Holt
Webmaster Programansvarig Marknadsansvarig
niklas@ffim.se line@ffim.se anne-grethe@ffim.se

Du når oss i styrelsen även, via mail-formuläret på >>>  KONTAKT-sidan

161114_cm_2497
Styrelsen träffas minst en gång i månaden, där man diskuterar, beslutar, spånar nya ideér och allt annat som har med föreningen att göra.
Inte alltid vi har styrelsemötena i vår fina lokal 😉
161122_cm_2645
Att agera jury för någon annan fotoklubb är alltid kul OCH det behöver man INTE vara med i styrelsen för att göra - hör av dej om du är intresserad
161114_cm_2498
Är du intresserad av att "ta en av stolarna" - dvs vara med i styrelsen ! Hör av dej till Valberedningen