Styrelsen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Överst: Anne-Grethe Holt, Erik Löfberg (avgått 2017). Mellanrad: Conny Magnusson, Jens Svare-Olsen, Sussi Bogren.
Längst fram: Tomas Nilsson, Rikard Persson, Wolfgang Gerlach. På trappan: Mikael Frej (avgått 2017)

Lilla bilden: Pelle Sjöberg och Olga Närvall, nya i styrelsen från årsmötet 2017

STYRELSEN 2017

Rikard Persson Jens Svare-Olsen Anne-Grethe Holt
Ordförande Vice ordförande Vice sekreterare, Bildsekreterare
 rikard@ffim.se  jens@ffim.se  anne-grethe@ffim.se
     
     
Wolfgang Gerlach Susanne Bogren Tomas Nilsson
Kassör, Ekonomiansvarig Sekreterare Webmaster
 wolfgang@ffim.se susanne@ffim.se  tomas@ffim.se
     
     
Conny Magnusson
Olga Närvall Pelle Sjöberg
Webmaster Programansvarig Programansvarig
 conny@ffim.se  olga@ffim.se  pelle@ffim.se
     

Du når oss i styrelsen även, via mail-formuläret på >>>  KONTAKT-sidan

161114_cm_2497

Styrelsen träffas minst en gång i månaden, där man diskuterar, beslutar, spånar nya ideér och allt annat som har med föreningen att göra.

160918_cm_1651

Inte alltid vi har våra styrelsemöte i vår egen lokal

161122_cm_2645

Att agera jury för någon annan fotoklubb är alltid kul OCH det behöver man INTE vara med i styrelsen för att göra - hör av dej om du är intresserad

161114_cm_2498

Är du intresserad av att "ta en av stolarna" - dvs vara med i styrelsen ! Hör av dej till Valberedningen